alsancak kiralık gelinlikler
İzmir Kiralık Gelinlikler

İzmir Alsancak Kiralık Gelinlikler

İzmir Alsancak Kiralık Gelinlikler

Hayatınızın en anlamlı gününde ve en değerli eşsiz bir gecesi olacak düğün gününüzde şıklığınız ve zarifliğiniz ile dikkatleri üzerinize çekerek, İzmir Alsancak gelinlik kiralama ile düğününüzün prensesi haline gelmek istiyorsanız eğer doğru adrestesiniz. Sizlere gelinlik satın almak yerine en uygun fiyatlar ile kiralayabilecek olduğunuz profesyonel uzmanlar tarafından özel dikilen kaliteli kumaşlardan oluşan kiralık gelinliklerin hizmetini sunuyoruz. Bu şekilde hem daha uygun fiyatlara düğün masraflarınızı karşılıyor, hemde masraflarınızı azaltarak istediğiniz gelinliğin içerisine giriyorsunuz. İstediğiniz bir gelinliğin 10 katı kadar altında bir fiyat ile ona bir geceliğine sahip olmak daha cazip gelecektir.

alsancak kiralık gelinlik modelleri
alsancak kiralık gelinlik modelleri

Kiralık gelinlik Alsancak şubelerimizde gelinlik üzerinde yer alan işlemeler, kumaş ve gelinliğin dikimi gibi özel tasarımlara göre kiralık gelinlik fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Gelinliklerde dikim şeklinde göre fiyatı etkileyen faktörler yer almaktadır. İlk olarak markalardan oluşan hazır gelinlik modelleri ve özel olarak dikilen gelinlikler şeklindedir.

Düğün zamanı sadece bir sefere mahsus olarak giyecek olduğunuz gelinliğine binlerce lira ödemek yerine sizlerde en uygun fiyat garantisi ile kiralama hizmetimizden yararlanarak, düğün masraflarınızı kısabilir ve başka bir üründe buradaki cebinize kalaca parayı harcayabilirsiniz.

izmir alsancak kiralık gelinlikler modelleri
izmir alsancak kiralık gelinlikler modelleri

Ayrıca gelinlik kiralarken, hiç bir engel veya kısıtlama yoktur. Yani istediğiniz gelinliği şubemize geldiğinizde kiralama fırsatınız bulunmaktadır. Sabit herkese verilen gelinliklerden ziyade tüm gelinlik modellerimiz özenle temizlenerek, kuru temizleme ve hijyen temizliği ile temizlenerek, müşterilerimize teslim edilmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir